Kategorijos

Informacija

Naujos prekės

» ...

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37065440103

Susisiekite su mūsų specialistais

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Apie mus

SIRA - Speciali Įranga kariams ir pareigūnams (SIRA - Special Equipment for military and law). Apranga, avalynė, ekipuotė ir kita įranga kariams, pareigūnams, spec. tarnybų darbuotojams, medžiotojams, žvejams, sudėtingose sąlygose dirbantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems. Dauguma prekių yra garsių ir žinomų prekinių ženklų, ir pagamintos pagal labai aukštus karinius standartus, ypač tvirtos ir ilgaamžės, išbandytos sudėtingomis sąlygomis karinių operacijų metu daugelyje pasaulio šalių.

Parduotuvę administruoja ir priemonių bei įrangos praktiniu panaudojimu konsultuoja Lietuvos kariuomenės atsargos seržantai atlikę karines operacijas Bosnijoje, Irake, Afganistane. Dėl ekstremalios medicinos konsultuoja Lietuvos kariuomenės paramedikai, ir kvalifikuoti medicininį išsilavinimą bei praktiką turintys medikai.

Mes siūlome savo pirkėjams tik kokybiškas prekes, konsultuojame nemokamai dėl pasirinkimo ir naudojimo būdo. Konsultuojamės su profesionalais dėl prekių asortimento ir naudojimo. Gilinamės į kiekvienos prekės specifiką ir paskirtį, išbandome patys. Vertiname nuoširdų ir draugišką bendravimą. Reaguojame į pastabas ir siekiame geresnio aptarnavimo. 

E-parduotuvėje prekes skirstome į dvi kategorijas:

1. Naujos prekės - niekada nenaudotos, kartais gali būti be įpakavimo;

2. Naudotos - matomos naudojimo žymės, atliekančios savo funkcijas taip pat kaip ir naujos, tačiau už gerokai mažesnę kainą.

Užsakymas ir atsiskaitymas:

1. Prekes e-parduotuvėje galima užsisakyti 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

2. Užsakymų saugumą užtikrina Lietuvos bankai.

3. Sąskaitos Nr. LT66 4010 0510 0361 9248, AB DNB bankas.