Kategorijos

Informacija

Naujos prekės

» ...

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37065440103

Susisiekite su mūsų specialistais

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Pristatymas

Gavus apmokėjimą, užsakymas išsiunčiamas per 2-5 darbo dienas.
 
Prekes Lietuvoje Jums pristatys Lietuvos pašto tarnyba.
 
Siuntų įpakavimas, adresavimas ir pristatymas iki 2000 g. 3,5 € „Ekonominė siunta“.
 
Kai siuntinys bus išsiūstas Jūs į nurodytą el. paštą gausite žinutę kurioje bus nurodytas siuntinio sekimo kodas, kurio pagalba galėsite stebėti savo siuntinį. Jei praėjus 5 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių ar delsimo paaiškinimo susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@sira.lt  arba telefonu 8654 40103
 
Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad  pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nesvarbu, kad svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis (jis nėra atnaujinamas realiuoju laiku!). Tokiu atveju susisieksime su Jumis ir suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.
 
Prekių gražinimo sąlygos.
Prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis taiskylėmis.
Perkant nenaują prekę, esant neatitikimas pagal pateiktą aprašymą, prekę arba jos komponentus apkeisime. Jei to negalėsime atlikti, gražinsime pinigus.
 
Esant netikslumams Jūsų nurodytame adrese, mes negalime prisiimti atsakomybės už pasimetusius siuntinius.
Prekių siuntinių draudimo paslauga kol kas neteikiama. Už pristatymo metu sugadintas ar dingusias prekes mes neatsakome.
 
Norėdami prekę gauti skubiai ar siuntinį siūsti už LR ribų, klausimą suderinsime individualiai.