Kategorijos

Informacija

Naujos prekės

Visos naujos prekės

Naujienlaiškis

Pagalbos linija

Pagalba teikiama 24/7

Tel: +37065440103

Susisiekite su mūsų specialistais

Perkamiausios prekės

Visos perkamiausios

Miegmaišiai Yra 9 prekių.

Miegmaišiai

Miegmaišių paskirtis neleisti Jums sušalti poilsio metu miegant gamtoje. Miegmaišiai pagaminti iš specialių medžiagų saugančių kūną nuo išorės poveikių tokių kaip šaltis, karštis, drėgmė, vėjas. Tinkamai pasirinkus miegmaišį pagal sezoną atsikelsite žvalūs, pailsėję ir geros nuotaikos. Tikimės, kad rasite sau tinkamiausią produktą.

 • Miegmaišis šiltam orui karinis
  Turime
  Miegmaišis šiltam orui karinis

  Miegmaišis šiltam orui kai oro temperatūra nenukrenta žemiau -10 laipsnių, Labai patogus, šiltas ir kompaktiškai supakuojamas miegmaišis į neperšlampantį kompresinį dėklą. Dar vadinamas Jungle sleeping bag - miegmaišis džiunglėms, nes nepraleidžia drėgmės, tačiau nėra atsparus lietui be papildomos GoreTex dangos. Išbandytas karių Irake, Afganistane, Beirute, Argentinoje ir kitur.

  Miegmaišis šiltam orui kai oro temperatūra nenukrenta žemiau -10 laipsnių, Labai...

  Miegmaišis šiltam orui kai oro temperatūra nenukrenta žemiau -10 laipsnių, Labai patogus, šiltas ir kompaktiškai supakuojamas miegmaišis į neperšlampantį kompresinį dėklą. Dar...

  90,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Snugpak Jungle Bag miegmaišis
  Turime
  Snugpak Jungle Bag miegmaišis

  Snugpak Jungle Bag miegmaišis. Tinkamiausias naudoti kai oro temperatūra +2 ir daugiau (komfortas +7 ir daugiau). Turi integruotą tinklelį nuo uodų. Užima labai mažai vietos ir lengvas, tačiau turi labai geras termo savybes. Nesušalsite ir gerai išsimiegosite. Užtrauktukai pilnai atsisega ir miegmaišis tampa patiesalu/užtiesalu. Viduje viena kišenė. Matmenys 1,9x0,75 m.

  Snugpak Jungle Bag miegmaišis. Tinkamiausias naudoti kai oro temperatūra +2 ir daugiau...

  Snugpak Jungle Bag miegmaišis. Tinkamiausias naudoti kai oro temperatūra +2 ir daugiau (komfortas +7 ir daugiau). Turi integruotą tinklelį nuo uodų. Užima labai mažai vietos ir...

  54,21€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Miegmaišio Snugpak apvalkalas Polyamide Pertex
  Turime
  Miegmaišio Snugpak apvalkalas Polyamide Pertex

  Pertex Polyamide miegmaišio apvalkalas apsaugo nuo drėgmės ir atstumia ją nuo paviršių. Labai lengvas ir kompaktiškai supakuojamas 14x10 cm dėkle apsaugos nuo drėgmės ir leis patogiai pailsėti gamtoje, iškyloje, bet kuriuo metų laiku. 

  Pertex Polyamide miegmaišio apvalkalas apsaugo nuo drėgmės ir atstumia ją nuo paviršių....

  Pertex Polyamide miegmaišio apvalkalas apsaugo nuo drėgmės ir atstumia ją nuo paviršių. Labai lengvas ir kompaktiškai supakuojamas 14x10 cm dėkle apsaugos nuo drėgmės ir leis...

  18,80€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Savaime prisipučiančio kilimėlio dėklas UK
  Turime
  Savaime prisipučiančio kilimėlio dėklas UK

  Mat Sleeping Thermal, Inflatable dėklas. Neperšlampantis, matmenys 33x23 cm. Užrišamas užtraukiama nailonine juosta su fiksatoriumi.

  Mat Sleeping Thermal, Inflatable dėklas. Neperšlampantis, matmenys 33x23 cm. Užrišamas...

  Mat Sleeping Thermal, Inflatable dėklas. Neperšlampantis, matmenys 33x23 cm. Užrišamas užtraukiama nailonine juosta su fiksatoriumi.

  3,30€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Karinės gumos su kabliais
  Turime
  Karinės gumos su kabliais

  Gumos karinės su kabliais galuose įvairiausių priemonių (palapinių, krovinių, priemonių) tvirtinimui. Ilgis neištemptos 70 cm.

  Gumos karinės su kabliais galuose įvairiausių priemonių (palapinių, krovinių,...

  Gumos karinės su kabliais galuose įvairiausių priemonių (palapinių, krovinių, priemonių) tvirtinimui. Ilgis neištemptos 70 cm.

  1,25€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Kilimėlis prisipučiantis
  Išparduota
  Kilimėlis prisipučiantis (UK)

  Britų kariuomenės kilimėlis prisipučiantis (atsukate vožtuvą ir prisipučia pats). Pagamintas iš trinčiai atsparaus polysterio. Tinkamas naudoti temperatūrose nuo -35°C iki +50°C. Matmenys išskleisto 122cm x 52cm x 3.5cm, susukto dėkle 28 x 16cm. Komplekte yra dėklas. 

  Britų kariuomenės kilimėlis prisipučiantis (atsukate vožtuvą ir prisipučia pats)....

  Britų kariuomenės kilimėlis prisipučiantis (atsukate vožtuvą ir prisipučia pats). Pagamintas iš trinčiai atsparaus polysterio. Tinkamas naudoti temperatūrose nuo -35°C iki...

  27,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Kilimėlis karinis termoizoliacinis 190x60 cm (UK)
  Turime
  Kilimėlis karinis termoizoliacinis 190x60 cm (UK)

  Termoizoliacinis kilimėlis skirtas miegojimui ant žemės dedamas po miegmaišiu. Apsaugo nuo drėgmės ir šalčio iš žemės. Viename gale yra dvi ertmės su metaliniais žiedais pritvirtinimui prie žemės paviršiaus.

  Termoizoliacinis kilimėlis skirtas miegojimui ant žemės dedamas po miegmaišiu. Apsaugo...

  Termoizoliacinis kilimėlis skirtas miegojimui ant žemės dedamas po miegmaišiu. Apsaugo nuo drėgmės ir šalčio iš žemės. Viename gale yra dvi ertmės su metaliniais žiedais...

  25,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Priedanga/palapinė DPM
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Priedanga/palapinė DPM

  Shelter Sheet G.S. priedanga/palapinė viena iš didžiausių tokio tipo medžiagų kai nailonas ir siūlės padengtos silikonu visiškai atspari bet kokiam lietui ar drėgmei, kai slėptuvę gali įsirengti du suaugę žmonės. Matmenys stebinantys visus susidūrusius su tokio tipo priemonėmis 2,6 m x 2,16 m. Metalizuotos angos kilpoms, brezentinės rankenos ir DPM maskuotė.

  Shelter Sheet G.S. priedanga/palapinė viena iš didžiausių tokio tipo medžiagų kai...

  Shelter Sheet G.S. priedanga/palapinė viena iš didžiausių tokio tipo medžiagų kai nailonas ir siūlės padengtos silikonu visiškai atspari bet kokiam lietui ar drėgmei, kai...

  25,00€
  Į krepšelį Smulkiau
 • Palapinsiaustė palapinė priedanga Basha Desert Shelter
  Turime
  Palapinsiaustė palapinė priedanga Basha Desert Shelter

  Palapinsiaustė palapinė priedanga Basha Desert Shelter nepralaidi drėgmei ir saulės spinduliams, užtikrina visapusišką apsaugą nuo bet kokio tipo kritulių (saulės spinduliai, lietus, sniegas). Matmenys 215x255cm.

  Palapinsiaustė palapinė priedanga Basha Desert Shelter nepralaidi drėgmei ir saulės...

  Palapinsiaustė palapinė priedanga Basha Desert Shelter nepralaidi drėgmei ir saulės spinduliams, užtikrina visapusišką apsaugą nuo bet kokio tipo kritulių (saulės spinduliai,...

  25,00€
  Į krepšelį Smulkiau